Covid-19

Nadzwyczajne środki ostrożności w okresie COVID-19

Dbając o bezpieczeństwo i zdrowie Naszych Gości oraz personelu wdrożyliśmy szereg zmian, które mamy nadzieję że polepszą komfort pobytu:

 

 

Mając na uwadze zmieniające się rozporządzenia, które nieustannie monitorujemy, będziemy dostosowywali poniższe reguły aby spełnić wszystkie wytyczne.

1. Przede wszystkim dbamy o to aby nasza działalność była zgodna z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz WHO.

2. Nasi pracownicy, nim rozpoczną pracę zobligowani są do sprawdzenia temperatury ciała, dezynfekcji dłoni, używania wyłącznie odzieży roboczej, dezynfekcji wszelkich urządzeń służących do wykonania pracy.

3. Instruujemy nasz personel w jaki sposób mają postępować w poszczególnych działach by zachować maksymalne bezpieczeństwo pracy oraz kontaktu z Gościem, zgodnie z zaleceniami  Ministra Zdrowia.

4. Wszystkie elementy pokoju/łazienki będą dezynfekowane.  Po zakończonym pobycie pokoje również są dodatkowo dezynfekowane oraz ozonowane.

5. Wnętrza hotelu będą systematycznie wietrzone. Przy sprzyjającej pogodzie, metodą tradycyjną a w przypadku pochmurnego nieba, zwiększymy w wybranych godzinach działanie urządzeń powodujących przepływ powietrza wewnątrz obiektu.

6. Przy wejściu do obiektu i na korytarzach dostępne będą środki do dezynfekcji rąk.

7. Wszystkie klamki czy przyciski, z którymi mamy bezpośredni kontakt będą dodatkowo dezynfekowane przez personel Willi.

Działalność Restauracji Róża Wiatrów

1. Restauracja będzie dostępna tylko i wyłącznie dla Gości hotelowych.

2. Ograniczyliśmy ilość miejsc w restauracji celem zwiększenia odległości pomiędzy nimi.

4. Zgodnie z zaleceniami, posiłki bufetowe nie są obecnie dostępne. Śniadania podawane do stolika, obiady na wynos lub do pokoju.

Działalność MINI-SPA

1. Sauna typu beczka – zamknięta

2. Balia – zamknięta